Velmi úspěšný nábor

Ani jsme to snad sami nečekali, ale na náš nábor mladých hasičů se dostavila pěkná řádka hasičstvíchtivých prcků. Nakonec se nám přihlásilo 17 dětí! Tento zájem nás velmi potěšil a velmi se těšíme na akce, které budeme s dětmi pořádat.

Info pro děti a rodiče: Schůzky mladých hasičů se budou konat každý čtvrtek od 16:00, sraz před základní školou, odtud se odebereme na fotbalové hřiště. Prosíme, aby si děti s sebou vzaly malý sešitek na poznámky, nějaký nápoj a telefonní kontakt na rodiče.