SDH Bořetice, 1. místo

Po dlouhé zimní přestávce jsme konečně začali soutěžit. První závody pro náš soutěžní tým připadly na neděli 27.5. Při krásném počasí jsme v dostatečném předstihu dorazili na místo soutěže v Pohořelicích, kde se zrovna vše připravovalo k provedení požárních útoků. Když se podařilo odstranit technické problémy s vodou, které pořadatelům vznikly, vše mohlo začít. Na nástup v typicky letním počasí se dostavilo celkem 6 soutěžních týmu, z nichž jeden byl ženský. Po prvním soutěžním kole náš tým těsně vedl před týmem ze Sedlece, a proto jsme se museli vyhecovat ještě k lepšímu výsledku. Ten se nakonec dostavil a s výsledným časem 24,75s jsme mohly slavit historicky první vítězství sboru. Na druhém místě skončil Sbor dobrovolných hasičů Sedlec, třetí místo obsadil Sbor dobrovolných hasičů Smolín. A co dodat závěrem? Snad to, že nálepka, kterou máme hrdě přilepenou na čerpadle, a to sice "zázraky se dějí", nejspíš bude pravdivá:-)

Frenty