Pokyny na hasičskou grillpárty!

Sraz členů na hasičskou grillpárty bude v pátek ve 13:30 v parku u kostela - bude se pomáhat s šipkovanou pro děti a je potřeba nachystat klubovnu. Oficiální zahájení akce bude v 15:00.

Prosím, vemte s sebou někdo nějaké nealko, brambůrky, pomazánky, ovoce, zeleninu. Ostatní je zajištěné. Prosíme Davida Konečného, jestli by byl tak hodný a zajistil hudební aranžmá večera :) Sladkosti pro děti zajistí pan starosta Jiřík. Uzené objednám já, ale bude potřeba jej ve středu vyzvednout v Bilovicích (penízky si vemte od Peti, nebo vám je pak proplatí).

Hlaste se v diskuzi, kdo půjde s dětmi na šipkovanou a kdo vyzvedne masíčko!

That´s all, folks!