Jak nám dopadlo VVH?

Včerejší Valná hromada se nesla ve veselém duchu, byly shrunuty události roku 2012 a proběhly i nějaké personální změny. Proto Vám, naši milí návštěvníci, oznamujeme, že od včerejšího dne zastává pozici starosty SDH Bořetice pan Milan Foler, jeho náměstkem se stal Ing. Jiří Michna. Novými členy výboru se stali Radomír újezdský a Tomáš Bukovský, výbor opustila Mgr. Jana Marešová a František Režný. V průběhu pár dní můžete na našich stránkách najít zprávy o činnostech našeho SDH.