Informace k mladým hasičům - soutěže v PÚ 2016

Seznam soutěží, kterých se obě družstva našich mladých hasičů zúčastní:
8. 5. – Cvrčovice – sraz v 7:15
14. 5. – Velké Bílovice
15. 5. – Kobylí – sraz v 8:45
28. 5. – Novosedly – sraz v 8:15
29. 5. – Velké Pavlovice – sraz v 8:00
11. 6. – Ladná
18. 6. – Sedlec

Děti budou mít dvoje boty, náhradní sportovní oblečení podle počasí, kalhoty na sport musí být dlouhé (tepláky, šusťáky, legíny), ručník, svačinu, pití, nebo peníze na občerstvení. Návrat je vždy podle trvání soutěže, nejpozději do 16:00.

Letošní sezónu požárních útoků budou naše SDH reprezentovat dvě družstva (mladší i starší) a proto bude nutná výpomoc při dopravě nejméně dvou rodičů (aut). Podrobnosti o dopravě na soutěže i ostatní informace osobně, na telefon 721 738 683 nebo m.foler@seznam.cz. Sledujte i https://www.facebook.com/ Mladí hasiči Bořetice.

Za MH SDH Bořetice
Milan Foler